Księżyc w nowiu. Ilustrowany przewodnik po filmie

Okładka książki Księżyc w nowiu. Ilustrowany przewodnik po filmie Mark Cotta Vaz
Okładka książki Księżyc w nowiu. Ilustrowany przewodnik po filmie
2009-11-15
2009-11-15
978-83-245-8896-1
Joanna Urban
zmierzch księżyc nowiu przewodnik film

Okładka książki Tezaurus czyli Skarbiec wiedzy o czarodziejach, duchach, mugolach, zwierzętach, roślinach, miejscach, przedmiotach, zaklęciach, instytucjach i ideach w książkach "Harry Potter i..." (od I do IV tomu) Joanna Lipińska, Andrzej Polkowski
Tezaurus czyli... Joanna Lipińska, An...
Okładka książki Początek Lisa Jane Smith, ghostwriter
Początek Lisa Jane Smith, gh...
Okładka książki Początek. Żądza krwi. Pragnienie Julie Plec, Lisa Jane Smith, Kevin Williamson, ghostwriter
Początek. Żądz... Julie Plec, Lisa Ja...

Książka pełna ciekawostek z planu "Księżyca w nowiu", pozwalająca zajrzeć za kulisy powstawania filmowych hitów. Bogato ilustrowana, wydana na błyszczącym papierze. W sam raz dla fanów Sagi.

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/10/mark-cotta-vaz-saga-zmierzch-ksiezyc-w.html

Świetna książka! Sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
Dużo wywiadów z ekipą pracującą nad filmem. Choć, jak dla mnie, mogło być trochę więcej wywiadów z aktorami.
Dla fana sagi Zmierzch jak najbardziej. Na pewno się nie zawiedziecie!

Świetna książka! Sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
Dla fana sagi Zmierzch jak najbardziej. Na pewno się nie zawiedziecie!

W przewodniku znajdują się piękne zdjęcia z planu, dużo ciekawostek, dla fanów filmu pozycja obowiązkowa :)

oglądałam film jest ekstra mam nadzieje że ta książka też taka będzie

oglądałam film jest ekstra mam nadzieje że ta książka też taka będzie

Jedna z najlepszych książek .

Jedna z najlepszych książek .

Fajny dodatek do filmu. Plusem są na pewno liczne zdjęcia i ciekawostki zplanu

Fajny dodatek do filmu. Plusem są na pewno liczne zdjęcia i ciekawostki zplanu

Przeczytałam Księżyc w nowiu, ale był tylko przewodnik po filmie.

Przeczytałam Księżyc w nowiu, ale był tylko przewodnik po filmie.

Szczerze polecam przewodniki autorstwa Marka Cotta Vaza. Są niesamowicie przejrzyste i napisane bardzo przystępnym językiem. Wszelkie materiały zgromadzone w tym albumie zaskakują i wywołują uśmiech na twarzy.

Ilustrowany przewodnik po filmie to był strzał w dziesiątkę! Ilustracje zachwycają, a treść wywołuje zdziwienie. Jak dla mnie świetne! :)

• Zakup własny
  • 1.5 Ekranizacja ♥♥♥
  • Zmierzch
  • Czytane wielokrotnie
  • 1.1 Moja biblioteczka :)

Dodaj cytat z książki Księżyc w nowiu. Ilustrowany przewodnik po filmie