Zaćmienie. Ilustrowany przewodnik po filmie

978-83-245-8983-8
zmierzch, zaćmienie, film, przewodnik
albumy
aneta85

Kulisy adaptacji bestsellerowej powieści Stephenie Meyer „Zaćmienie”. Znakomity reżyser David Slade przeniósł na srebrny ekran trzecią część porywającej sagi "Zmierzch", wykorzystując przy tym niezwykłe i dotąd niespotykane efekty specjalne. W Ilustrowanym przewodniku po filmie wielbiciele Stephenie Meyer mogą zajrzeć za kulisy amerykańskiej megaprodukcji i zobaczyć pracę ekipy filmowej na...

Kulisy adaptacji bestsellerowej powieści Stephenie Meyer „Zaćmienie”.
W Ilustrowanym przewodniku po filmie wielbiciele Stephenie Meyer mogą zajrzeć za kulisy amerykańskiej megaprodukcji i zobaczyć pracę ekipy filmowej na planie oraz w studiu. Poznają tajniki charakteryzacji postaci oraz sztuczki reżyserskie stosowane podczas kręcenia niebezpiecznych scen.
Marc Cotta Vaz wprowadza czytelników w proces tworzenia filmowego dzieła i odsłania tajemnice ekranizacji największej bitwy wampirów i wilkołaków. Tę niezwykłą książkę uatrakcyjniają liczne barwne fotografie oraz wywiady z reżyserem i członkami obsady przeprowadzone specjalnie na jej potrzeby.
To jedyny oficjalny przewodnik po filmie zaaprobowany przez autorkę sagi "Zmierzch".

Katarzyna Domańska | 2015-02-24
Przeczytana: 2012 rok

Wszystko z ekranizacji filmu. Dużo zdjęć, wywiady z produkcją i aktorami, ciekawostki z planu, szczegóły realizacji niektórych scen itd. Dobre dopełnienie zmierzchowej kolekcji.

Aiwlys | 2013-01-24
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 2010 rok

Muszę przyznać, że naprawdę fajnie się czyta o sposobie w jaki robi się filmy, w jaki tworzy się efekty wizualne czy jak wygląda praca w aktorami. Polecam każdemu.

Julia Stefaniuk | 2011-02-02
Przeczytana: czerwiec 2010

W tej książce podobnie jak w "Księżyc w nowiu Ilustrowany przewodnik po filmie" można poczytać wywiady z aktorami udostępniane przez Summit Entertainment.

Alabama | 2011-07-14

MNiej interesujące niż poprzednie części, ale i tak przeczytałam od dechy do dechy:P

Myszowska | 2011-07-08
Przeczytana: 25 lutego 2011

Fajnie było widzieć jak powstawał film i zaciekawiły mnie wypowiedzi aktorów.

Kaanja | 2012-12-27
Przeczytana: 2012 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

super :D

Perkela | 2012-04-03