Część III. Zemsta Sithów - album

83-241-2129-3
Gwiezdne wojny, Star Wars, album
albumy
Kasa

Ten album, pełen oszałamiających wizji wykreowanych przez światowej klasy artystów, odsłania kulisy tworzenia wielkiego finału gwiezdnej sagi. Przez kilka lat zespół twórców starannie dobranych przez George'a Lucasa intensywnie pracował, starając się tchnąć życie w niezapomniane istoty, egzotyczne światy i niesamowitą akcję filmu. Razem tworzyli projekty postaci, kostiumów, robotów i statków kosmicznych, pejzaże dalekich planet, tła i animatykę. Oto wybór najlepszych prac zespołu, niepublikowane szkice kadrów, modele i obrazy stworzone przez studio ILM i kronika fascynujących podróży - od wstępnych koncepcji do kinowych ekranów. Setki znakomitych prac i liczne anegdoty przybliżają:
*Postać Dartha Vadera i miejsce, w którym został stworzony
*Scenerię i przebieg wielkiego pojedynku między Anakinem Skywalkerem a Obi-Wanem Kenobim
*Ewolucję postaci generała Grievousa, nowej ikony zła, od wstępnych szkiców po animacje wykonane przez ILM
*Fantastyczne, barwne projekty kostiumów, broni, pejzaży i pojazdów kosmicznych
*Pomysły twórców, których niezwykłe prace umożliwiły realizację wizji Lucasa
To niekończąca się artystyczna uczta dla oczu i umysłów fanów GWIEZDNYCH WOJEN na całym świecie!

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gildia.pl

andixos | 2016-01-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Star Wars

Polecam fanom SW, pozycja obowiązkowa!

ShaakTi1138 | 2016-01-30
Na półkach: Star Wars, Posiadam, Przeczytane