Mały Książę

Wydawnictwo: IBIS
978-83-7738-061-1
Róża_Bzowa

Niezwykła adaptacja powieści znanej i uwielbianej przez wszystkie pokolenia. Jest to jeden z tych utworów, do którego wracamy przez całe życie w poszukiwaniu tych samych największych wartości: wierności, odpowiedzialności, wiary w miłość i przyjaźń.

źródło opisu: http://komiks.nast.pl/nowosci/14980/Maly-Ksiaze-z-wydawnictwa-IBIS/

źródło okładki: http://komiks.nast.pl/nowosci/14980/Maly-Ksiaze-z-wydawnictwa-IBIS/

Emisunflower | 2013-12-10
Przeczytana: 14 czerwca 2010

Następna książka , która pokazuje nam czym jest tak naprawdę przyjaźń , poświęcenie . Robi wrażenie , czytałam ją kilka już razy ale nadal myślami do niej milo powracam . Polecam :D

KuroYuki | 2014-12-07

Książka jak dla mnie genialna. Uważam ze wszyscy powinni ją przeczytać.

Łuki Woźnicki | 2013-12-17

Piękna, wzruszająca powieść. Autor doprowadzi do płaczu każdego, co przeczyta lekturę. Wszyscy wyniosą z tej lektury inne spojrzenie na świat!

katsumi | 2014-08-14

1 za ilustracje metroseksualnego Małego Księcia...

Aneqq | 2015-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2015

Ode mnie 6,5 :)

Monika | 2013-08-24

Najpiękniejsza książka na świecie...każdy powinien ją przeczytać!Powracałam do niej już kilka albo nawet kilkanaście razy i zawsze robi na mnie wrażenie!

isabell_96 | 2013-12-02

Jedna wielka alegoria..Główne moje skojarzenie, jeśli chodzi o tę książkę. Czytało się ją całkiem dobrze.

Chudi_X | 2015-03-04
Przeczytana: 03 marca 2015

Bardzo zgrabnie przeprowadzona komiksowa adaptacja. Ujęto w niej wszystkie najważniejsze wątki książki. Piękne rysunki (prawie wszystkie, mamy jeden niewybaczalny wyjątek w projekcie postaci). Szkoda, że Mały Książę wygląda w niej prawie jak nastoletnia dziewczynka - długie blond włosy i wydatne czerwone usta. Naprawdę, nie można było inaczej?

Dominika | 2014-06-20

Świetna książka, zawierające ukryte sensy naszego prawdziwego jak i ludzkiego życia.

czekoladowewakacje | 2015-07-03
Przeczytana: 20 kwietnia 2015

nie mogę się doczekać filmu.