Zemsta aniołów

Getting Mad, Getting Even
978-83-247-2148-1
mężczyzna, kobieta, zemsta
Ag2S

Tajna broń kobiet Domowe Anioły – tak niewinnie nazywa się agencja, prowadzona w Londynie przez dwie energiczne kobiety, Flick i Georgie. Źródłem ich sukcesu jest fakt, że... nie mają zahamowań i przyjmują najbardziej dziwaczne zlecenia klientek, od farbowania pieska, by pasował do stroju swej pani, po sprzątanie wyjątkowo cuchnącego domu. Gdy w agencji pojawia się zdradzona żona, a potem...

Tajna broń kobiet
Gdy w agencji pojawia się zdradzona żona, a potem następne, które chcą ukarania niewiernych, Domowe Anioły zmieniają się w Anioły Zemsty. Ale czy wszyscy mężczyźni są faktycznie takimi draniami? Tak czy inaczej, wkrótce panowie postanawiają odpowiedzieć... Dowcipna i lekka powieść, pełna prawdy o nas i naszym życiu rodzinnym.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2011

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl

keys | 2012-12-17

Powieść napisana z niezwykłym humorem. Polecam na zimowe wieczory.

viltis | 2014-02-01
Przeczytana: 30 stycznia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie, ale pokazuje coś ważnego. Coś, co dzieje się bardzo często. Oszustwa, krętactwo, intrygi. Zdradę. Skończyło się co prawda w miarę pozytywnie, pomijając przykre sytuacje, które nie mogły się już odkręcić.

Jeśli ktoś czuje się samotny i przeczyta tę książkę, można dojść do wniosku, że mimo błędów jakie popełniamy, mimo tego co zrobimy i co się stanie, prawdziwa miłość gdzieś tam może się czaić. Tak jak miłość Flick.

olka0412 | 2013-04-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

Książka lekka i przyjemna. Uśmiałam się w trakcie czytania. Trochę mi przypominała "Klub matek swatek", tylko zlecenia z innej półki;)

Juliab3 | 2012-05-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Flick i Georgie prowadzą nietypową agencję o wdzięcznej nazwie „Domowe Anioły”. Ich zadaniem jest ułatwianie życia każdej potencjalnej klientce, która zapragnie skorzystać z ich pomocy, oczywiście przy odpowiedniej opłacie. Do tej pory m.in. przefarbowały sierść psa pod kolor kreacji właścicielki, dbały o dom zakupoholiczki oraz zrobiły wiele więcej. W momencie, gdy próg ich biura przekracza zdradzana kobieta, pragnąca dać nauczkę swojemu mężowi, wszystko się zmienia. Po pewnym czasie w agencji zaczynają pojawiać się kolejne osoby będące w podobnej sytuacji i z tego powodu nasze bohaterki zmieniają nazwę firmy na „Anioły Zemsty”. Od tej pory, żaden z mężczyzn mających coś na sumieniu nie będzie mógł spać spokojnie.

„Zemsta aniołów” jest lekką i przyjemną lekturą, która bawi i odpręża czytelnika. Język zastosowany przez autorkę pasuje idealnie do tego typu pozycji – nie wymaga on od odbiorcy wielkiego skupienia. Jest prosty, a co za tym idzie łatwo zrozumiały, napisany...

książek: 1947
Czarnoskrzydła | 2014-01-14
Na półkach: Przeczytane, Moje:)
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Czy faceci to kawał hymm ......... tak każda kobieta wie co ma tu wstawić. każdej trafił się taki, który zranił. trzeba było się pozbierać i odgryźć, nie prawda? ale cóż może trzeba wierzyć, że gdzieś jest nasz książę z bajki

Wioluśka | 2014-05-23
Przeczytana: 22 maja 2014

przyjemna w odbiorze, lekka książka o perypetiach dwóch przyjaciółek, klasyczny przykład na to jak życie może być przewrotne :)

BlueMapet | 2013-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2013

Komedia na nudne popołudnie zakończona spodziewanie optymistyczno.

Zuzia | 2014-07-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: lipiec 2014

Miła i przyjemne,w sam raz do czytania na kocyku :)

kajasl | 2012-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2012

Ksiązka dobrze napisana,szybko się czyta i pare fragmentów było zabawnych, miła lektura

mihrunnisa0426 | 2012-08-12
Przeczytana: 2012 rok

Świetna,lekka,zabawna książka. Czyta się jednym tchem