Zemsta aniołów

Okładka książki Zemsta aniołów Annie Sanders
Okładka książki Zemsta aniołów
Annie Sanders Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Getting Mad, Getting Even
Świat Książki
2011-03-16
2011-03-16
978-83-247-2148-1
Małgorzata Fabianowska
mężczyzna kobieta zemsta

Książka nie jest porywająca, a fabuła nie zaskakuje. Jednak czyta się przyjemnie, a bohaterki budzą sympatię. Z pewnością nie można im odmówić pomysłowości w doborze "kar" dla obiektów swoich zleceń...
Wątek z Mike'm Jacksonem można było rozwinąć, bo kroiła się tam ciekawa historia z dreszczykiem. A tak wyszedł trochę taki harlequin.

Nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie, ale pokazuje coś ważnego. Coś, co dzieje się bardzo często. Oszustwa, krętactwo, intrygi. Zdradę. Skończyło się co prawda w miarę pozytywnie, pomijając przykre sytuacje, które nie mogły się już odkręcić.

Jeśli ktoś czuje się samotny i przeczyta tę książkę, można dojść do wniosku, że mimo błędów jakie popełniamy, mimo tego co zrobimy i co się stanie, prawdziwa miłość gdzieś tam może się czaić. Tak jak miłość Flick.

Komedia na nudne popołudnie zakończona spodziewanie optymistyczno.

Komedia na nudne popołudnie zakończona spodziewanie optymistyczno.

Książka lekka i przyjemna. Uśmiałam się w trakcie czytania. Trochę mi przypominała "Klub matek swatek", tylko zlecenia z innej półki;)

Świetna,lekka,zabawna książka. Czyta się jednym tchem

Świetna,lekka,zabawna książka. Czyta się jednym tchem

Powieść napisana z niezwykłym humorem. Polecam na zimowe wieczory.

Powieść napisana z niezwykłym humorem. Polecam na zimowe wieczory.

nuda straszna

nuda straszna

łatwa, lekka i przyjemna

łatwa, lekka i przyjemna

przyjemna w odbiorze, lekka książka o perypetiach dwóch przyjaciółek, klasyczny przykład na to jak życie może być przewrotne :)

Miła i przyjemne,w sam raz do czytania na kocyku :)

Miła i przyjemne,w sam raz do czytania na kocyku :)

• Posłane w świat