Usłyszeć Niewidzialne. Zarys filozofii wiary

83-922957-1-4
filozofia, wiara
filozofia i etyka
Snoopy

Z opinii wydawniczej prof. dr. hab. Jacka Filka: ”Książka Karola Tarnowskiego stanowi najobszerniejszą znaną mi sumę wiedzy i przemyśleń dotyczących skomplikowanych problemów wiary. Jej wartości porządkującej i systematyzującej wiedzę w zakresie tego fenomenu nie sposób przecenić. Finalny rozdział (ale przecież nie tylko on) czyni z Zarysu książkę filozoficzną o zdecydowanie...

Z opinii wydawniczej prof. dr. hab. Jacka Filka:

”Książka Karola Tarnowskiego stanowi najobszerniejszą znaną mi sumę wiedzy i przemyśleń dotyczących skomplikowanych problemów wiary. Jej wartości porządkującej i systematyzującej wiedzę w zakresie tego fenomenu nie sposób przecenić. Finalny rozdział (ale przecież nie tylko on) czyni z Zarysu książkę filozoficzną o zdecydowanie ponad-wąsko-specjalistycznym znaczeniu, książkę uniwersalną, ważną dla każdego myślącego i czującego czytelnika.”

źródło opisu: www.znak.com.pl

źródło okładki: www.znak.com.pl