Cz@towanie na chłopaka. Jestem sobą!

Okładka książki Cz@towanie na chłopaka. Jestem sobą! Martina Sahler
Okładka książki Cz@towanie na chłopaka. Jestem sobą!
Martina Sahler Wydawnictwo: literatura dziecięca
literatura dziecięca

Bardzo sympatyczną okazała się być główna bohaterka - Lisanne, z której myślami w niektórych fragmentach mogłam się utożsamiać, i myślę że wiele innych nastolatek także. Książka opowiada m.in. o tym jak główna bohaterka powoli zakochuje się w tajemniczym 'Tom'ie12' na forum internetowym. Hmmm może i ta książka nie niesie za sobą zbyt dużego morału, bo w sieci zawsze trzeba mieć się na baczności i w większości przypadków tego typu zawieranie relacji przez internet to nie najlepszy pomysł, ale biorąc pod uwagę rozrywkę z czytania i czasami wręcz podsmiechiwanie się z zachowania Lisanne było przednie.
Może jakbym czytała ją parę lat wcześniej wydawałaby mi się bardziej okej, ale biorąc pod uwagę ile lepszych książek zdążyłam już przeczytać, to muszę powiedzieć że zbytnio rozwiniętej akcji tutaj nie ma, bohaterowie wykreowani powierzchownie, część momentów do przewidzenia. Książka pisana wydaje mi się bardziej z myślą o nastolatkach niżeli o osobach 16+, tylko mówię.
ZAPRASZAM NA IG@azetowa

Idealna na odstresowanie. Zdecydowanie warto przeczytać!

Idealna na odstresowanie. Zdecydowanie warto przeczytać!

Czytałam już wiele razy, i przeczytam jeszcze więcej.

Czytałam już wiele razy, i przeczytam jeszcze więcej.

To świetna książka, idealna na wakacyjne popołudnia. Bardzo miło jest rozłożyć się na leżaku jeść lody i dać się wciągnąć tej ciekawej książce.
Gorąco polecam!!

Gorąco polecam!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę kupiłam w Biedronce za 5zł i nie żałuję tej decyzji. Co prawda zakończenie bardzo do przewidzenia, ale miło czytało się tą powieść. Idealna na wakacje

Mimo, iż koniec był przewidywalny książka bardzo mi się spodobała :) Jest to książka na jeden/dwa wieczory :) Spodobał mi się w tej książce zapał głównej bohaterki i jej silna wola. Już w pierwszym rozdziale dwa razy skręciłam się ze śmiechu. Książka warta przeczytania :)

Czytałam ją jak byłam młodsza i dobrze sobie ją wspominam.

Czytałam ją jak byłam młodsza i dobrze sobie ją wspominam.

A mi się bardzo podobała ta książka. Przeczytałam jednego dnia. Jak wspominałam lubie takie książki i fabuła mnie zaciekawiła

Naprawdę ciekawa :D

Naprawdę ciekawa :D

Książka młodzieżowa. Całkiem spoko. Podobało mi się, gdy pojawiały się urywki z czatu, na którym pisała główna bohaterka. Dosyć fajny, 'luźny' styl pisania. :)

• Z dzieciństwa
  • Dzieciństwo
  • 2009
  • W prywatnej biblioteczce

Dodaj cytat z książki Cz@towanie na chłopaka. Jestem sobą!