Prawda jest symfoniczna

83-7033-320-6
ekumenizm
religia
green_life

Książka wybitnego teologa prezentująca różne aspekty chrześcijańskiego Pluralizmu, a jednocześnie ukazująca harmonię symfonii Bożej. Autor pisze: "W swoim Objawieniu Bóg wystawia symfonię. Trudno powiedzieć, co jest w niej bogatsze: jednolity pomysł Jego kompozycji czy też polifoniczna orkiestra stworzenia, którą sobie w tym celu przygotował. Dlatego świat był i jest pluralistyczny, i taki będzie zawsze."

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: zdjęcie autorskie