Duchy z zamku Carra

Seria: Magia bez Harry''ego
Wydawnictwo: Elf
Haunting of hiram
_Olinka_

"Jestem gotów kupić twój zamek - oświadczył amerykański milioner, po chwili jednak dodał: - ale pod warunkiem, że nie ma w nim duchów". Alex MacBuff, dwunastoletni dziedzic szkockiego zamku Carra, nie ma wyjścia i choć serce ściska mu się z żalu, musi poprosić duchy, z którymi przyjaźni się od lat, żeby łaskawie opuściły stare mury i wyniosły się do domu jego ciotki w Anglii. Ani wikingowi...

Ani wikingowi Krokowi, ani szalonej pannie Spinks, ani pochodzącemu z Siedmiogrodu wampirowi bez zębów, ani tym bardziej Cyrlowi - psu z piekła rodem - nie uśmiecha się wyprowadzka, ale czego się nie robi dla przyjaciół...

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=15317

źródło okładki: http://www.petlaczasu.pl/duchy-z-zamku-carra/b00001769

chanka | 2016-09-08

Książka, która oswoiła mój dziecięcy strach przed duchami :)

finnian95 | 2013-04-18

Dla dzieci i młodzieży książka z rodzaju tych, które przeczytać winny obowiązkowo. Kolejna autorka na której wychowało się mnóstwo amerykanów.

Kiedy przypomnę sobie książki Evy Ibbotson, z którymi się zetknęłam... Ojej, po dobrych kilkunastu latach nadal mam to poczucie żenady. Wciągające, ale bardzo głupiutkie, nawet jak na książki dla dzieci.

ali99 | 2018-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2018