Dzikie oczy Amazonki

Elf
2004-01-01
2004-01-01
Bożena Kucharuk
dzikie oczy amazonki eva ibbotson elf

więcej Więcej

Świetnia! Raczej książka młodzieżowa, ale mi starej babie sie przytrafiła i nie mogłam sie oderwać.
Opisana nieprawdopodobna historia wciąga nas w nieznane, a napięcie nie odpuszcza do końca .

Książkę chciałam przeczytać dlatego, że czytałam inne książki tej autorki. Autorką tej opowieści jest Eva Ibbotson, która między innymi pisała książki z serii: Magia bez Harry''ego. Książka "Dzikie oczy Amazonki" opowiada o jedenastoletniej Mai, która mieszka w internacie dla dziewcząt. Gdy dowiaduje się, że w Brazylii ma krewnych, którzy chcą by Maja z nimi zamieszkała...

Książka wciągnęła mnie bez reszty i nawet teraz, gdy jestem już dużo starsza czytam ją z przyjemnością.

Piękna,mądra i oryginalna...Nic dodać, nic ująć :D

Bardzo dobrze wspominam tę książkę. Wciągająca, cudowna i fascynująca. Pamiętam jak czasami czytałam dniami i nocami.. Przerwa była tylko na posiłki no i oczywiście na spanie. Bardzo fajna książka.
Polecam

• 2013