Duch na telefon

2004-01-01
Paweł Korombel

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Przezabawne krótka historia o dwóch starszych paniach z londyńskich przedmieść, które założyły Agencję dla bezdomnych duchów.
problem w tym, że zdarzyła się pomyłka i łagodne duchy zamówione do klasztoru trafiają nie tam, gdzie trzeba, a krwiożercze demony, zmówione do szanującej się starej rezydencji - nękają biedne siostry zakonne.
Co z tego wyniknie i jak zakończy się ta historia?
Przeczytajcie sami - gwarantuję zabawę na kilka godzin.

Co z tego wyniknie i jak zakończy się...

Fantastyczne czytadło dla młodszych i tych dużo starszych dzieci.

Fantastyczne czytadło dla młodszych i tych dużo starszych dzieci.

Ciekawa, ale raczej dla mlodszych...

Ciekawa, ale raczej dla mlodszych...

Uwielbiam! Cudowna seria!

Uwielbiam! Cudowna seria!

Dodaj cytat z książki Duch na telefon