Indygo i gwiazdy

Tłumaczenie: Agnieszka Różańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Super". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Indigo's star
83-241-1277-4
Saffy, indygo
Kornelia

Kontynuacja humorystycznej powieści Saffy i kamienny anioł, opisującej przypadki rodzeństwa Cassonów,ich ekscentrycznych artystycznych rodziców, którzy nazwali dzieci imionami z wzornika kolorów,i ich ciepły, chociaż bynajmniej nie wzorowy dom. Indygo i jego szkolna fobia to pierwszy kłopot Róży. Drugi to tata, który z niewiadomych powodów nie wraca z Londynu. Ale od czego ma się rodzinę i...

Indygo i jego szkolna fobia to pierwszy kłopot Róży. Drugi to tata, który z niewiadomych powodów nie wraca z Londynu. Ale od czego ma się rodzinę i przyjaciół? Saffy (która dyktuje Róży odpowiedzi do pracy domowej), Kadma (w przerwach pomiędzy pozbywaniem się kolejnych chłopaków), mama (kiedy wreszcie wysuszy suszarką swój obraz) i Tom (nowy przyjaciel Cassonów) są blisko. Z nimi żaden problem nie jest tak poważny, na jaki wygląda. Nawet podejrzane milczenie taty...

yootsuu | 2010-08-21

historie tych dzieci są niezwykle ciepłe, mądre i w swój niezwykły sposób magiczne.

Szalony_Bookolusznik | 2015-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2015