Piraci

Wydawnictwo: Arkady
832134447X

Dzięki tej książce dowiecie się o losach pirackich kapitanów, których wyczyny przeszły do legendy, odżywając w niezapomnianych postaciach Długiego Johna Silvera, Jamesa Blooda czy Jacka Sparrowa. Poznacie również realia codziennego życia na pokładzie, od ścisłych reguł, którymi rządziła się piracka załoga, aż po surowe kary, jakie groziły za ich złamanie....

Piękne wydanie wspaniałej książki o prawdziwych piratach i korsarza z krwi i kości. Rzecz o historii, uzbrojeniu, taktyce i kulturze. Spotkamy w tej książce sławnych piratów i ich sylwetki. W księdze znajdziemy wiele dodatków - od starych map, przez list kaperski, aż po afisz z portretem Edwarda Teacha - sławnego Czarnobrodego).

Lord

esiu1991 | 2011-04-25

Niezwykle ciekawie wydana książka opisujaca życie nasłynniejszych piratów i ich zwyczaje, w środku mnóstwo kolorowych map, rysunków i listów gończych. Jest nawet duży plakat z ryciną legendarnego Czarnobrodego. Ciekawa pozycja dla młodszych czytelników zafascynowanych legendami o morkich rabusiach i filmami o Jacku Sparrowie ;)

anka89100 | 2016-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2016