Kolej

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-330-2
espeja

Posłuchaj opowieści dla ciekawskich świata, dla małych odkrywców i podróżników. Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem. Wesołe i mądre rymowanki zachęcą cię do zabawy. Przewracając karty książeczki, odnajdziesz wiele niespodzianek i ciekawostek.

Ewa318 | 2013-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2013