Drzewa iglaste i owady na nich żerujące

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik leśnika". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
978-83-7073-661-3
Łukasz

Szanowni Leśnicy! Oto rafia do Waszych rąk książka niezbędna w bibliotece każdego leśnika, który otacza opieką las. - Opisy ponad 180 najważniejszych gospodarczo i najczęściej spotykanych owadów żerujących na drzewach iglastych rosnących w polskich lasach. - Owady pogrupowane według gatunków drzew, na których żerują, a w obrębie tych grup według uszkadzanych części rośliny. - Zdjęcia i rysunki prezentują postać dojrzałą owada, larwę oraz obraz uszkodzeń przez nie powodowanych.

źródło opisu: poczytaj.pl

źródło okładki: poczytaj.pl