Drzewa liściaste i owady na nich żerujące

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik leśnika". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
978-83-7073-662-0
Łukasz

Szanowni Leśnicy! Oto trafia do Waszych rąk książka niezbędna w bibliotece każdego leśnika, który otacza opieką las. - Opisy blisko 200 najważniejszych gospodarczo i najczęsciej spotykanych owadów żerujących na drzewach liściastych rosnących w polskich lasach. - Owady pogrupowane według gatunków drzew, na których żerują, a w obrębie tych grup według uszkadzanych części rośliny - Zdjęcia i...

Szanowni Leśnicy!
- Zdjęcia i rysunki prezentują postać dojrzałą owada, larwę oraz obraz uszkodzeń przez nie powodowanych.

źródło opisu: poczytaj.pl

źródło okładki: poczytaj.pl