50 Dzieł klasyki dostatku i bogacenia się. Zdobądź fortunę i zarządzaj majątkiem

Tłumaczenie: Jakub Góralczyk
Wydawnictwo: Helion
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
50 Prosperity Classics: Attract it, Create It, Manage It, Share It
978-83-346-1776-0
biznes, finanse
biznes, finanse

Poradniki dotyczące skutecznych metod zarabiania pieniędzy same w sobie tworzą swoisty gatunek literacki. Ilu przedsiębiorczych biznesmenów, ilu zdobywców wielkiego bogactwa, tyle sprytnych idei dotyczących zdobywania majątku i jego pomnażania. Gdybyś chciał poznać je wszystkie, spędziłbyś życie na czytaniu książek, zamiast osiągać finansowy sukces! Skorzystaj ze skarbnicy wiedzy wypełnionej...

Skorzystaj ze skarbnicy wiedzy wypełnionej po brzegi złotem. Oto znakomite kompendium najlepszych książek na temat pomyślności biznesowej -- od światowej sławy klasyków po współczesnych ludzi interesu. Pięćdziesięciu wybrańców fortuny nauczy Cię, jak zacząć myśleć kategoriami milionera, stać się twórcą własnego kapitału i mądrze inwestować, nie zapominając przy tym o hojności wobec innych.

Czy i w Twoich żyłach płynie krew króla Midasa?

* Przyciągnij bogactwo - opanuj wewnętrzną grę bogactwa i obfitości.
* Stwórz bogactwo - odnieś sukces przy użyciu sekretów i strategii najbogatszych osób świata oraz zdobądź pieniądze, wykorzystując wiedzę ekonomistów.
* Zarządzaj bogactwem - odkryj najlepsze strategie z dziedziny finansów osobistych i inwestowania.
* Dziel się bogactwem - zrozum ideę przepływu bogactwa i zasady filantropii.

źródło opisu: z okładki

Kamila | 2015-12-29
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 29 grudnia 2015

Streszczone najważniejsze dzieła. Polecam dla pogłębienia wiedzy i dowiedzenia się jakie kolejne książki można znaleźć by więcej dowiedzieć się o bogaceniu i zarządzaniu majątkiem.

Amizumi | 2016-04-12
konrad2010 | 2015-12-20