Finanse

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15274-1
biznes, finanse, rachunkowość
biznes, finanse
kamk

Biznes to seria książek napisanych przez ponad 200 autorów światowej klasy, największe autorytety w dziedzinie biznesu i ekonomii. To „biblia biznesu”, z której na co dzień można czerpać wiedzę i doświadczenie, ucząc się od najlepszych. Adresowana jest do kadry zarządzającej: liderów i menedżerów, przedsiębiorców, a także studentów. Zawarte w nich artykuły pełne są praktycznych rozwiązań, rad, a nawet gotowych planów działania. Pokazują nowe trendy w światowym biznesie, inspirują i prowokują do szukania nowatorskich rozwiązań.

Piotr | 2014-11-29