Przerwany koncert

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Ethan
832381998X
koncert, pianistka, wypadek, miłość
karmazyna

Arabella, młoda pianistka, ulega wypadkowi i trafia do szpitala w rodzinnym Jacobsville. Ojciec nie ma czasu się nią zająć, natomiast zjawia się tam Ethan Hardeman, bogaty ranczer i jej wielka niespełniona miłość. Ethan zabiera Arabellę do siebie, proponując pakt. On pozwoli jej dojść do zdrowia pod swoim dachem, ona zaś pomoże mu pozbyć się byłej żony, która zapowiedziała się z wizytą. Kilka dni później między kobietami zaczyna się zawoalowana walka o miłość...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

AuroraBorealis | 2011-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2011

Kolejna książka napisana typowym "palmerowskim" stylem, przyjemna, romantyczna historia, w której niedomówienia grają pierwsze skrzypce. Do połknięcia w jeden góra dwa wieczory. Najlepsza dla kobiet, które marzą o miłości, bądź tych już zakochanych, które przypominają sobie swoje przeżycia a mają romantyczną duszę. Fanki Diany Palmer z pewnością nie zawiodą się kolejny raz. Wszystko wyważone, tak jak powinno być.

Kasia | 2014-04-06
Przeczytana: kwiecień 2014

Czytałam już wiele książek Diany Palmer i muszę stwierdzić,że są one pisane typowym schematem.
Przeszłość bohaterów -> Przykre wspomnienia -> Wątek,w którym wyjawiona zostaje prawda -> Scena zbliżenia -> Ślub.
Tak kochani,to jest typowy schemat,dla romansideł Palmer. I mimo,iż bardzo lubię czytać jej romansidła,to stwierdzam,że po przeczytaniu tylu jej książek,już po pierwszej stronie wiem,jak rozwinie się akcja.
Niestety książka mnie nie wciągnęła. Od początku do końca ze 100% pewnością wiedziałam co się wydarzy. Książka,jest dobra,ale nie rewelacyjna. Dla tych,którzy pierwszy raz pragną zapoznać się z autorką polecam z czystym sercem,a dla tych,którzy już się z nią spotkali,nie radzę powielać schematu kolejnej książki.

Muniette | 2015-07-23
Przeczytana: 23 czerwca 2015

Historia Arabelli i Ethana mogłaby być świetna. Są młodzi, piękni i bogaci. Ona - słynna pianistka. On - zamożny ranczer. Wydaje się, że ten romans powinien być równie dobry jak wiele innych, które wyszły spod pióra Diany Palmer. Niestety w tym przypadku może nas spotkać mocne rozczarowanie.

Bohaterowie są do bólu nielogiczni. Myślą i mówią coś zupełnie innego, o ich zachowaniu już nie wspominając. Nie potrafią się dogadać i obwiniają o to wszystkich oprócz siebie nawzajem. A do rozwiązania ich problemów wystarczyłaby jedna szczera rozmowa.

Arabelli wydaje się, że to tylko wrażenie, że jest taka wątła i słaba, że tak naprawdę jest silna i może mieć co tylko chce. Zupełnie nie jest świadoma własnych ograniczeń. Przy pierwszej okazji myśli o ucieczce i zawsze znajduje sobie wygodne wymówki na jej usprawiedliwienie.

Ethan jest wciąż przekonany o tym, jak dobrze postępuje. Wydaje mu się, że jest rycerzem w lśniącej zbroi i tylko on wie, jak uratować księżniczkę. Niestety wszelkie...

Sabinka | 2011-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2011

Diana Palmer dotąd wydała ponad 90 książek, które przetłumaczono na kilka języków. Dość niedawno miałam przyjemność przeczytać jej powieść "Ukryte uczucia", które przekonało mnie do jej twórczości. Potem przeczytałam krótki romans i też mi się spodobał. Przyszedł czas na coś pośredniego między dobrą powieścią a harlequinem, padło na dość znaną serię Satine, które już jakiś czas wydaje wydawnictwo Harlequin / Mira. Na pierwszy ogień wybrałam krótką romantyczną opowieść - "Przerwany koncert". Okładka niezwykle ciepła i nastrojowa, w bardzo stonowanych kolorach. Myślę, że w to co jest "ubrana" treść ma niezwykłą moc. Moc przyciągania czytelnika. Jest w tym z pewnością jakieś maleńkie ziarenko prawdy, jednak jest jak z powiedzeniem "Nie szata zdobi człowieka..." podobnie jest z książką... Czy obroniła się zawartość? Zdecydowanie tak!

Diana Palmer napisała romantyczną historię o ludziach, którzy kiedyś darzyli się ogromną miłością. Arabella przed czterema laty uciekła do wielkiego...

Karolina | 2014-06-03
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 14 maja 2014

Już jakiś czas temu zwróciłam uwagę na tę książkę, ze względu na ciekawa okładkę, ale jak wiadomo nie powinno się oceniać książki po okładce, więc po nią sięgnęłam.
Nie przeczytałam do tej pory wielu romansów i nie zbyt odnajduje się w ich klimacie i schematyczności. Tak też było tym razem. Może bierze się to z tego, że za dużo wymagam od takich historyjek. "Przerwany koncert" mogłabym ocenić jeszcze niżej , ale jak wspomniałam nie czytałam wielu romansów i jeszcze się nimi nie znudziłam. Niemniej historia Arabelii jest niegłupia i czyta się przyjemnie. Dobra na wieczory.

Anna | 2012-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2012

Typowe romansidło... Ona - bardzo podatna na wpływy egoistycznego ojca, on - bogaty farmer.
Muszę stwierdzić z przykrością, że po przeczytaniu pierwszych dziesięciu stron wiedziałam jak książka się skończy. Najpierw opis nieudanej przeszłości, potem akcja rozgrywa się na korzyść głównych bohaterów, kryzys i szczęśliwe zakończenie.
Właściwie sięgnęłam po tę lekturę ze względu na tytuł. Wydał mi się taki odmienny od reszty i muszę przyznać, że miałam nadzieję na coś ciekawszego niż tylko zrzędzenie bohaterki nad swoim życiem i niepewnościami.

ula | 2013-11-20

Romansidełko nie najwyższych lotów. Pożyczyła mi znajoma. Przeczytałam i cóż...pewnie nie zostanie długo w mej pamięci...

Estera Łozińska | 2011-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2011

Piękna opowieść o miłości, szacunku i przywiązaniu.Arabella jest sławną pianistką . Do czasu wypadku ojciec organizował jej cały czas, koncerty, spotkania ,wywiady. Kiedy już dziewczyna nie mogła grać oddał Ją pod opiekę Ethanowi, który zabiera Arabellę do swojego domu....i tam zaczyna się rodzić uczucie, chociaż też nie obejdzie się bez komplikacji, bowiem zjawia się była żona Ethana...

Ann17 | 2014-08-05

Książka przeciętna. Nic więcej nie przychodzi mi na myśl.

aannaa | 2013-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2011