Torpedo t.1

Tłumaczenie: brak danych
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Torpedo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taurus Media
Torpedo
978-83-60298-42-8
komiks
komiksy
Lucyfer

Hiszpańska seria "noir", jej bohaterem jest gangster Luca Torpedo. Akcja albumów dzieje się w USA w połowie lat trzydziestych ubiegłego wieku. Niesamowita realistyczna grafika oraz przesycona swoistym czarnym humorem akcja powoduje iż seria ta jest uznawana za najlepszy cykl w gatunku "noir" na świecie. Komiks oryginalnie ukazał się w piętnastu albumach, Taurus Media zaprezentuje go w pięciu...

Komiks oryginalnie ukazał się w piętnastu albumach, Taurus Media zaprezentuje go w pięciu zbiorczych obejmujących po 3 oryginalne tomy.

źródło opisu: http://taurusmedia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl