Najpiękniejsze miasta. Paryż

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Culture". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dragon
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-60909-53-9
Paryż, Francja
albumy
ek_ek

Książki z serii CULTURE to cenne źródła informacji o historii i zabytkach najpiękniejszych miast Polski oraz Europy.. Zawierają informacje niezbędne turystom do zaplanowania zwiedzania, a także wskazują miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. Dzięki tym bogato ilustrowanym przewodnikom można na dłużej zachować w pamięci fascynujące miejsca, malownicze pejzaże i pasjonujące chwile z podróży.

kinkiet | 2013-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2013

W opisie wydawnictwa figuruje jako "album-przewodnik". Album owszem, bo są tu piękne zdjęcia dzięki którym, łatwo odświeżyć wspomnienia lub nabrać chęci na zwiedzanie. Ale przewodnik? To już przesada. Format nie poręczny to po pierwsze, nie ma tu żadnych map ani tras zwiedzania to dwa, a po trzecie jest tu skromna ilość informacji. Dobrze tu opisano Paryż, ale bardzo ogólnie. To raczej l'apéritif przed pochłonięciem czegoś bardziej obszernego.

ek_ek | 2011-02-01