Prawo międzynarodowe publiczne

Wydawnictwo: C.H. Beck
8373872043
biznes, finanse

Repetytoria Becka adresowane są do studentów prawa oraz aplikantów. Opracowania ukazujące się w tej serii pomogą w szybkim przygotowaniu się do egzaminów i kolokwiów. Materiał poszczególnych pozycji, jego układ i ujęcie porządkują i sprawdzają wiedzę z danej dziedziny prawa. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

Adrian Szydlik | 2015-06-30
Przeczytana: 18 czerwca 2015

Początkowych testów nie zrobiłem za dużo, momentami dziwne pytania, ale przydatne dalej kazusy z wytłumaczeniami rozwiązań i przyjemne tabelki, z których można łatwo odczytać informacje - przydatne dla wzrokowców jak ja.

Weronika | 2012-01-12
Przeczytana: styczeń 2012