Jeszcze nie jest za późno. 30 prawd o życiu

Wydawnictwo: G+J
poradniki

Gordon Livingston ze swojego doświadczenia wydobył trzydzieści podstawowych prawd o życiu i wnikliwie przedstawił je w poradniku Jeszcze nie jest za późno. Wiele z tych prawd dotyczy naszych związków osobistych oraz tego, co robimy, by je zniszczyć, lub, co zdarza się rzadziej, wzmocnić. Livingston uczy, jak stawić czoło stratom, nieszczęściom i żalom oraz je przekraczać. Dodaje przy tym otuchy i nadziei.

pozytywka_1605 | 2013-09-29
Przeczytana: 28 września 2013

Skłania do refleksji i otwiera oczy na wiele spraw. Do tego, słowa autora brzmią autentycznie i inspirują.

Autor poradził sobie z samobójczą śmiercią syna i śmiercią drugiego syna, który zmarł po przeszczepie szpiku. Mimo to, poradził sobie z ich stratą i nie stracił sensu w życiu, widzi go nadal i zaraża nim innych. Brawo!

Edyta Janczak | 2013-05-01

Rewelacyjna... rewolucyjna:)