Szalone walentynki

Tłumaczenie: Małgorzata Tyszowiecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The 14th... and forever
Dorota_1988

Doktor Jack Merritt nie wierzył w przeczucia,wolał odwoływać się do racjonalnych argumentów.Mimo to myśl o służbowej podróży napawała go nieuzasadnioną obawą.Nie mógł jednak odmówić zaproszeniu senatora Claiborne'a.Na lotnisku w Waszyngtonie czekała na Jacka pierwsza z licznych niespodzianek-ta była przyjemna.W imieniu senatora powitała go śliczna młoda kobieta,która przykułajego wzrok,zanim jeszcze się przedstawiła jako Angela Paretti.Następna niespodzianka była zdecydowanie przykra- samochód,którym Jack i Angela jechali do hotelu,został ostrzelany....Tak zaczęły się liczne przygody,ale ....wszystko dobre co się dobrze kończy.

Aga | 2014-03-09
Przeczytana: 18 czerwca 2008