High School Musical. Wizja przyszłości.

Wydawnictwo: Egmont Polska

Uczniowie East High muszą przygotować się do SAT - końcowego egzaminu licealnego, który śni im się po nocach. Gabriellę spotkał wątpliwy zaszczyt douczania Sharpay, która o wiele jaśniejszym blaskiem świeci na scenie niż na lekcjach. Osłodą dla naszych bohaterów będzie szkolny Festiwal Halloween. W tym roku hasłem przewodnim jest "wizja przyszłości" i wszyscy usiłują wymyślić dla siebie kostiumy mające symbolizować ich przyszłość. Gabriella i Troy są ciekawi, jakie marzenia ma każde z nich, ale poznają je dopiero na balu. Czy ich wizje okażą się podobne, czy zupełnie inne

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/120572

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/120572

Rosalia | 2013-10-10

Dopisywanie dodatkowych perypetii bohaterów "High School Musical" to już sadyzm wobec konsumenta. Tyle w temacie.

Kitty | 2012-02-13

Fajna ksiazka