Znów do sypialni

Tłumaczenie: Justyna Jannasz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Back to the Bedroom
837075094X
muzyka, koncert, fortuna, romans, miłość
BlackWidow

Katherine Finn - młoda wiolonczelistka jest bardzo zapracowaną kobietą. Z koncertu biegnie na próby, a potem na dodatkowe lekcje muzyki. Żyje w ciągłym pośpiechu i nie przywiązuje wagi do zwykłych spraw życia codziennego i swoich prywatnych. Dave Dodd - sąsiad Kate jest posiadaczem wielkiej fortuny. Nie jest to jednak wynik ciężkiej pracy, a wygrana na loterii. Dave nie pracuje, całe dnie...

Dave Dodd - sąsiad Kate jest posiadaczem wielkiej fortuny. Nie jest to jednak wynik ciężkiej pracy, a wygrana na loterii. Dave nie pracuje, całe dnie spędza w domu i zajmuje się swoim hobby.
Ci dwoje poznają się przypadkowo i zakochują w sobie. Im dłużej przebywają razem, tym uczucie staje się silniejsze. Lecz... w duszy Kate budzą się wątpliwości. Jak ona, znana wiolonczelistka może ulec zwykłemu śmiertelnikowi? Jak ona, ozdoba całej orkiestry, mogłaby wyjść za mąż, mieć dziecko, psa i zwykły, przytulny dom? Przecież pieniądze i wygodne życie to nie wszystko! Może Dave potrafiłby oczarować ją czymś niecodziennym i niezwykłym...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Własne