Skazani za pożądanie

Cykl: Kodeks uczuć (tom 2)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Then You Hide
Ag2S

On poluje – jest precyzyjny i skuteczny. Ona negocjuje – zdecydowana i nieustępliwa. Interesy nigdy nie były tak niebezpieczne… i pasjonujące. Kiedy Wade Cordell, Kuloodporny, dostaje zadanie wyśledzenia dziewczyny wypoczywającej na Karaibach i namówienia jej na spotkanie z biologiczną matką, ten prywatny detektyw i snajper traktuje to jak wspaniałe antidotum na dotychczasową stresującą...

Kiedy Wade Cordell, Kuloodporny, dostaje zadanie wyśledzenia dziewczyny wypoczywającej na Karaibach i namówienia jej na spotkanie z biologiczną matką, ten prywatny detektyw i snajper traktuje to jak wspaniałe antidotum na dotychczasową stresującą pracę. Okazuje się jednak, że ognista i pyskata Vanessa Porter nie jest na wakacjach, lecz poszukuje zaginionego przyjaciela. Rewelacje Wade’a wcale nie powstrzymują kobiety, przywykłej do pływania z rekinami Wall Street. Vanessa wie, że jest adoptowana i nie ma zamiaru spotkać się ani pomóc kobiecie, która ją porzuciła, sprzedając w czarnorynkowym procederze. Kiedy się jednak okazuje, że jej zaginiony przyjaciel ukrywa się i jest w poważnych tarapatach, Vanessa ubija interes z seksownym ochroniarzem, ekspertem od znajdowania ludzi, którzy nie chcą zostać znalezieni. Jak wysoką cenę będzie musiała zapłacić Kuloodpornemu, który gotów jest narażać dla niej swe życie? Czy poświęci swą dumę… serce… nawet życie?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

glitteryjessmariano | 2013-10-16

Chciałam tylko na początku powiedzieć, ze z powodu mojego roztrzepania napisałam na początku "historię mojego uczęszczania do biblioteki" więc jeśli ktoś nie chce tego czytać proponuję zjechać niżej ;)

Książka "Skazani za pożądanie" wpadła mi w ręce zupełnie przypadkiem. Pojechałam do mojej babci, miała problemy zdrowotne więc przyjechałam na kilka tygodni i pomagałam jej w pracach domowych... prałam, sprzątałam, gotowałam obiady i... chodziłam dla niej do biblioteki. Zabrałam ze sobą laptopa wiec babcia tylko zapisywała mi tytuły, a ja posłusznie chodziłam po książki. Po tygodniu byłam bardziej wykończona "zadaniami", które codziennie dostawałam, niż gdy siedzę kilka godzin w szkole, a potem do pracy i jeszcze korki dla dzieci ze szkół muzycznych. ( Matko, znów piszę o sobie, a nie o książce. Aż mi siebie żal.) Więc postanowiłam odpocząć pogrążając się w lekturze jakiejś książki przyniesionej dla mojej babci. Padło na "Skazanych za pożądanie".

Książka okazała się...

Patrycja Małysa | 2014-09-09
Przeczytana: 09 września 2014

Mnie się bardzo podobała, romans przeplatany trochę z kryminałem troche thrillerem no i oczywiście ta ich namiętność i zderzenie bardzo barwnych i różnych osobowości. Przyjemna lekka na jakiś samotny wieczór.

Kamila | 2015-12-20
Przeczytana: 29 listopada 2015

Książka należy do kategorii przeczytasz i zapomnisz, chociaż w tym przypadku nie jest to określenie pejoratywne. Idealna na długie, zimowe wieczory przy kubku gorącej herbaty.
Samotna, silna kobieta wplątuje się w szereg niefortunnych zdarzeń, próbując uratować przyjaciela. Pomaga jej przystojny i męski były snajper, co oczywiście musi skończyć się romansem. Nie jest to dzieło wybitne, ale nie zawsze trzeba czytać tylko takie.
Lekka i przyjemna lektura dla zmęczonych codziennością.

Aleksandra Jarno | 2014-03-22
Przeczytana: 21 marca 2014

Przyjemna książka, momentami nudna, serio jakoś w niektórych scenach nie wciągała, ale ogólnie fajna historia i romantyczna, a to najważniejsze :D

kashucha | 2014-10-15
Przeczytana: 15 października 2014

Słabo napisana, przewidywalna i nudna.

Klaudia | 2018-03-10
Chanti | 2018-03-05