Święci i grzesznicy

Seria: KISS
Wydawnictwo: Harlequin
Downfall of a good girl
joly_fh

Karnawał w Nowym Orleanie… Jak co roku po balu Świętych i Grzeszników dwie drużyny rywalizują w zbieraniu datków na cele dobroczynne. Na czele Świętych –Vivienne LeBlanc, miss Luizjany. Na czele Grzeszników – Connor Mansfield, gwiazda rocka. Całe miasto śledzi pojedynek, bo wszyscy wiedzą, jak tych dwoje się nie znosi. Nieważne, kto wygra. O wiele ciekawiej jest obserwować, jak Connor próbuje sprowadzić Vivienne na złą drogę. Na ile starczy jej anielskiej cierpliwości, by odpierać diabelskie sztuczki Connora?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2013

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/swieci-i-grzesznicy

MissShy | 2016-09-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 02 września 2016

Nie byłam zaskoczona pod żadnym względem tą historią, ale mimo wszystko dobrze mi się ją czytało.
Pomiędzy bohaterami nie czułam tej chemii... A potem nagle okazuje się, że są w sobie zakochani. Jedyne co przyszło mi wtedy do głowy to: DLACZEGO? i KIEDY TO SIĘ STAŁO?
Ogólnie to taka luźna opowieść, którą można przeczytać, odpoczywając od cięższych książek.

Aria | 2013-12-05
Przeczytana: 14 września 2013

Książka naprawdę wspaniała. Warta przeczytania. Fabuła bardzo ciekawa i wciągająca. Historia o której chyba marzy każda z nas. Wielka namiętność, miłość a na samym końcu happy end "żyli długo i szczęśliwie".

freeeaky | 2014-08-08

Książka bardzo sympatyczna. Jak to bywa w harlequinach - z happy endem. :) Warto było spożytkować czas na przeczytanie jej. Idealna książka na letnie wieczory, ale nie warto oczekiwać od niej zbyt wiele. Każdemu, kto lubi tego typu literaturę, na pewno przypadnie do gustu.

Monika | 2017-06-30
psycho_patka | 2017-06-15