Nigdy nie mów dość

Tłumaczenie: Karolina Post-Paśko
Cykl: Plotkara. Wejście Carlsów (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
You Just Can't Get Enough

Po raz drugi nowe twarze i jak zawsze mnóstwo nowych plotek! Przebojowe rodzeństwo coraz lepiej czuje się na Manhattanie, w świecie bajecznie drogich apartamentów, ekskluzywnych sklepów i odlotowych imprez. Ktoś jednak zazdrości im popularności. Koleżanka z klasy jest przekonana, że to przez Carlsów nic jej się ostatnio nie układa. I planuje zemstę przynajmniej na jednym z nich.

nadzieja1925 | 2014-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2014

„Plotkara. Wejście Carlsów. Nigdy nie mów dość.” jest 2 częścią opowiadającą o naszych nowych bohaterach. Carlsowie jak wiecie mieszkają w Nowym Jorku od niedawna, ale chyba już poczuli się tu jak w domu.

A zdobywa popularność i sławę oraz odbija przyjaciółki J. B chodzi z dawnym chłopakiem J, czyli z J.P. O musi zapomnieć o K przez co wszyscy zaczynają o nim myśleć jako o geju, ale do akcji wkracza J i w ten sposób obydwoje pomagają sobie w trudnych chwilach. B jak wiecie dostała krótką przerwę w szkole i jest możliwość, że ją wywalą..., ale kochani, oni i tak tego nie zrobią! J nadal jest spłukana, jednak w tej książce postanawia o tym powiedzieć G i w ten sposób znowu wskakuje na swoje miejsce.

Cały czas znajduję jakieś podobieństwa między nowymi a starymi bohaterami... W poprzedniej części moją ulubioną bohaterką była B i tym razem również jest B!

W każdym razie książka jak zawsze lekka, przyjemna i pięknie napisana, więc polecam!

Patrycja | 2012-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytanie tej książki było miłą odskocznią od świata, gdzie rządzi Blair i Serena. Postacie są bardzo fajne, jednak tak jak na początku oglądanie Plotkary, tutaj też zaczęli mi się mylić bohaterowie, czyli był moment gdzie Owen i Rhys mi się zlewali. Jednak wszystko się poukładało, gdyż ich życie jest bardzo ciekawe. Autorka jak zawsze postarała się o ciekawe porównania.Kocham nazwy tych wszystkich firm i marek oraz ulic i barów na Umper East Side, które jeszcze bardziej do siebie ciągnie z każdą książka.

Iga | 2010-08-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, -2008
Przeczytana: 25 grudnia 2008

Przeczytałam tą książkę jedynie dlatego, że swego czasu byłam zakochana w całej serii "Plotkara". Zawiodłam się trochę, ale to może dlatego, że przyzwyczaiłam się już do starych bohaterów, których w tej części już nie ma. Trochę zaczęło mnie to nudzić.

Bakteryjaa | 2010-12-10
Przeczytana: sierpień 2010

Ciekawa, jednak ja jestem fanką bardziej serialu.

Wiolka | 2016-11-26
Marzena | 2016-11-14