Brawurowi Bracia Jonas

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Wydawnictwo: Egmont Polska
Jammin' with the Jonas Brothers

Przyszłość należy do Jonas Brothers! Już ich pierwszy album z 2006 roku pt. About Time przyniósł im zastępy fanów. Ich muzyka i kariera aktorska rozwijają się jak burza za sprawą fenomenalnego sukcesu drugiego albumu grupy pt. Jonas Brothers oraz występom w programach Disney Channel. Wejdź w świat Kevina, Joego i Nicka i poznaj ich życie od dzieciństwa do sławy. Dowiedz się, co lubią, jakie mają hobby i z kim chodzą na randki! Dodatkową atrakcją tej fascynującej biografii jest wkładka z kolorowymi zdjęciami chłopaków.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2009

źródło okładki: http://www.egmont.pl/