Ameryka z pasją

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zachód z bliska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
ameryka, jan zakrzewski, zachód,
literatura faktu
TSan

Oszukano mnie! Oszukały mnie lata lektur, oglądanie amerykańskich filmów i czytanie prasy, oszukała mnie amerykańska literatura. Zresztą oszukiwałem się sam sądząc, że jest jedna Ameryka, a jej symbolem – Statua Wolności, dolar, Hollywood, hamburger, dżinsy. W rzeczywistości nie ma jednej Ameryki! Jest ich bardzo wiele w zależności od tego, kto i z jakiego miejsca patrzy, w jakim środowisku przebywa, ile ma w kieszeni dolarów.

źródło opisu: http://www.antykwariat.nepo.pl/

źródło okładki: http://www.antykwariat.nepo.pl/