I widział Bóg, że to jest dobre. Teologia stworzenia

Tłumaczenie: Wiesław Szymona
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Alfa - Omega". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W drodze
Und Gott sah, dass es gut war. Eine Theologie der Schöpfung.
978-83-7033-679-0
religia
emm

W dobie ożywionych dyskusji o ewolucji i kreacjonizmie, międzyreligijnego dialogu na temat Boga i jego relacji do świata, a wreszcie coraz mocniejszej presji ekologicznej dobrze jest odnaleźć jakiś punkt odniesienia i mądry przewodnik po całej tej tematyce, którą w skrócie można nazwać teologią stworzenia. Takim przewodnikiem, zarówno dla zawodowych teologów jak i amatorów pasjonujących się tematyką stworzenia jest właśnie książka Medarda Kehla.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=713

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=713