Litania i nowenny do świętej Siostry Faustyny

Wydawnictwo: Misericordia
83-919455-4-5
religia
kamk

Modlitewnik zawiera Litanię i cztery Nowenny do św. Siostry Faustyny lub przez jej przyczynę, które mają aprobatę Kościoła. Każda Nowenna oparta jest na tekstach wyjętych z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, ale ich treść i forma jest różna, uwzględniająca potrzeby wiernych. Pierwsza Nowenna może być odmawiana we wszyst- kich intencjach, pozostałe mają określoną intencję: o poznawanie tajemnicy miłosierdzia Bożego, o łaskę dziecięcej ufności i łaskę przemieniania swego życia w miłosierdzie. Litania i nowenny otrzymały akceptację Komisji Liturgicznej i imprimatur Kościoła.