Kocur mruży ślepia złote

Wydawnictwo: Hokus-Pokus
978-83-604021-5-3
mozartiwieloryb

Pierwsza dama polskiej grafiki książkowej (określenie autorstwa Grzegorza Leszczyńskiego) stworzyła pierwszą w swoim dorobku książkę autorską. Jej głównym bohaterem jest niezwykłej urody diabeł. Czarny stwór wykreowany przez autorkę staje się aniołem. Jak to możliwe? Trzeba obejrzeć i przeczytać tę urokliwą książkę. Piękne, zmysłowe ilustracje, wdzięczny tekst samej autorki, nowoczesna...

Piękne, zmysłowe ilustracje, wdzięczny tekst samej autorki, nowoczesna typografia - oto co czeka na Państwa w książce pod przewrotnym tytułem: "Kocur mruży ślepia złote".
Wszystko to razem wzięte, tworzy harmonijną całość, która z pewnością zachwyci małych i dużych koneserów pięknych książek.

źródło opisu: http://www.hokus-pokus.pl/ksiazka/41/index.html

źródło okładki: http://www.hokus-pokus.pl/ksiazka/41/index.html