Diamentowa gra

Wydawnictwo: Amber
Wilderness of mirrors
sensacja, thriller, zagadka
Marek

Brytyjski wywiad chce zdemaskować miliardera z Hongkongu, Roberta Frazera, zajmującego się prawdopodobnie sprzedażą broni Chinom. Misterny plan przewiduje, że Ewa Cunningham, agentka pracująca kiedyś na Dalekim Wschodzie, zbliży się do Frazera i namówi go do zainwestowania w firmę posiadającą wielkie pola diamentowe w Wietnamie. Szefowie Ewy nie wiedzą jednak, że dziewczyna przyjmuje zadanie, ponieważ pragnie zemścić się na człowieku, który kiedyś niemal złamał jej życie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne