Boski plan : pozaziemskie świadectwa u Majów i Hopi

Tłumaczenie: Aleksander Grejner
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Ericha von Dänikena". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prokop
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Der Götterplan
esej, kosmici, UFO,
hunter

Opisy zabytków Ameryki Środkowej i Północnej, świadczą o dawnych kontaktach Indian z istotami z innych planet.

Paweł Scoobany | 2011-02-13
Przeczytana: 07 stycznia 2011

Z książki możemy się dowiedzieć całą historię majów łącznie z datami wojen, kto bym czyim pradziadkiem ze strony ojca i inne mało znaczące wiadomości. Męczyłem się z czytaniem tej książki 2 tygodnie. Nie jest ona zła, jednak kupując ją miałem nadzieję, że znacznie więcej będzie w sobie zawierać informacji o kosmitach. Myliłem się.

michalbara | 2012-08-25
Przeczytana: 2003 rok