Co babcia i dziadek śpiewali kiedy byli mali

Wydawnictwo: Impuls
muzyka, piosenki dla dzieci
muzyka
kamk

Piosenki dla dzieci. Wybór i opracowanie Katarzyna Zachwatowicz-JasieńskaŚpiewnik zawiera wybór 51 popularnych piosenek, wraz z zapisem nutowym oraz kolorowymi ilustracjami Kazimierza Wiśniaka. Wśród zaproponowanych piosenek możemy znaleźć m.in. Kółko graniaste, Wlazł kotek na płotek, Jadą jadą misie, Krakowiaczek jeden, Bajka iskierki, Mam chusteczkę haftowaną. Znajdźmy chwilę czasu, zajrzyjmy do śpiewnika i zaśpiewajmy z naszymi dziećmi piosenki, które śpiewali nasi dziadkowie, kiedy byli mali.

źródło opisu: Impuls, 2008

źródło okładki: http://www.impulsoficyna.com.pl/index.php?cat=wysz...»

Jak tylko otworzyłam te książeczkę przypomniało mi się dzieciństwo :)
"Była babuleńka rodu bogatego, miała koziołeczka bardzo upartego fik, mik, fik, mik, szwady rydy rydy mach ciach, ciach - bardzo upartego"
Ta i mnóstwo innych stareńkich piosenek i zabaw szkolnych z lat dzieciństwa nie tylko mojego ale i mojej mamy, ( a pewnie i świętej pamięci babci ), z barwnymi ilustracjami, zapisem nutowym i dwoma płytami CD.
Super pozycja zarówno do domowej biblioteczki jako sentymentalne wspomnienie z dzieciństwa jak i dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych do pomocy w przygotowaniu zabaw dla maluchów.
Polecam - czytajcie , śpiewajcie i bawcie się :)

Ula Wawrzynkowska | 2016-10-20
Przeczytana: 20 października 2016

Książka dzieciństwa moich dzieci .Wspólne śpiewanie przy stole ( tak ją zapamiętałam).

książek: 2035
Usti | 2016-02-23