Halo, chłopaki! My potrafimy je kochać!

Wydawnictwo: Homo Dei
miłość, zakochanie, dojrzewanie
poradniki
Magdalena

Dlaczego często jest tak, że ktoś kocha i... płacze Czy to łzy szczęścia Czy raczej efekt tego, że się jest zranionym Jak kochać, aby nie ranić Jak uwierzyć w to, że wieczna i czysta miłość jest w zasięgu ręki Nie przerażaj się! To nie takie trudne, jak Ci się wydaje... O dojrzewaniu do miłości, o zakochaniu, przytuleniach, buziakach i tęsknych westchnieniach pisze Michał - młody, zakochany i...

O dojrzewaniu do miłości, o zakochaniu, przytuleniach, buziakach i tęsknych westchnieniach pisze Michał - młody, zakochany i kochający mąż. To książka dla każdego chłopaka oraz dziewczyny - o chłopakach i dziewczynach! Warto przeczytać!

W tej książce znajdziesz liczne propozycje na ubogacenie twojej miłości już teraz. Przeczytasz między innymi:

• o tym, jak nie kupić kota w worku,

czyli o wyborze towarzysza swej miłosnej podróży;

• kilka słów o domyślaniu się mężczyzn i o kobiecych torebkach, czyli jak to właściwie z nami jest;

• gdzie jest ukryta prawda o pięknej miłości i jak ją znaleźć;

• jaką drogą zmierzać do dojrzałości

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/59128

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/59128

Mr_BC | 2014-12-30
Przeczytana: 2010 rok

Ocena rewelacyjna bardzo adekwatna! Książkę zakupiłem po inspirującym spotkaniu z autorem. Książka napisana jest z humorem, jednocześnie daje dużo do myślenia poprzez mądre wskazówki poparte doświadczeniem autora. Zdecydowanie polecam każdemu chłopakowi, który chce kochać mądrze!

esperanza22 | 2012-09-20
Przeczytana: wrzesień 2012

Książeczka nawet dosyć przyjemna, ale polecam ją bardziej zakochanym nastolatkom, którzy dopiero wkraczają w sferę uczuć. Spodziewałam się tu raczej praktycznych rad odnośnie mężczyzn (również tych dojrzałych), mających problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Trochę się rozczarowałam, bo książka nie jest do końca o tym, ale przeczytać warto.

Pradziad | 2016-07-02
Rafał Fiba | 2014-10-26