ksiadzblog.pl

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
978-83-7424-638-5
religia
ankoszek

Ksiądz Andrzej zaczął pisać swój blog na prośbę studentów, którzy chcieli się dowiedzieć, co takiego właściwie robi ksiądz. Książka pokazuje nam zatem kawałek kapłańskiego życia "od kuchni". Ale to nie jest jej główny cel. O wiele bardziej chodzi o to, byśmy poczytali codzienne, krótkie rozważania, delikatnie aczkolwiek skutecznie mobilizujące do rozwoju życia duchowego, do odkrycia i odnowienia głębszej relacji z Bogiem.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.przystanekjezus.pl/ksiegarnia//ksiadzblogpl_cz1-111.html

Monika | 2015-06-28
Przeczytana: 10 września 2014