Hipnoza. Podręcznik sprawdzonych technik hipnotycznych.

Okładka książki Hipnoza. Podręcznik sprawdzonych technik hipnotycznych. Josie Hadley, Carol Staudacher
Okładka książki Hipnoza. Podręcznik sprawdzonych technik hipnotycznych.
Josie HadleyCarol Staudacher Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Hypnosis for change
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP)
1997-01-01
1997-01-01
Marek Michewicz, Małgorzata Majchrzak
hipnoza psychoterapia

Okładka książki Hipnoza w psychoterapii Josie Hadley, Carol Staudacher
Hipnoza w psyc... Josie Hadley, Carol...

Elementarz hipnozy. Nie znajdziesz tu wyrafinowanych technik, których nauka zajmie ci resztę życia. Znajdziesz za to wszelką wiedzę potrzebną do praktyki prostej i skutecznej - w zaledwie 57 stronach, pozostałą część książki zapełniają rozdziały poświęcone głównie najczęściej przeprowadzanym sesjom hipnotycznym (np. rzucanie palenia, szybsza nauka, walka z nadwagą).

Jeśli chcesz nauczyć się hipnozy od zera lub podnieść skuteczność na przyzwoity poziom, najlepiej sięgnąć właśnie po tę pozycję. Jeśli po jej przeczytaniu odczujesz niedosyt, wówczas czeka na ciebie morze materiałów poszerzających wiedzę w temacie. Polecam jako hipnoterapeuta i autor nagrań hipnotycznych. Szczególnie polecam ją jednak jako osoba, która przygodę z hipnozą zaczynała brnąc przez tutoriale, ebooki, skrypty... i nie zawsze napotykając na materiały bezpieczne w 100%. Gdybym mógł cofnąć czas, zacząłbym od "Hipnozy w psychoterapii".

Jeśli...

Biblia hipnozy jak dla mnie.

Biblia hipnozy jak dla mnie.

• Psychologia, filozofia, religia, mitologie, magia, ezoteryka
  • Pauza
  • Tomek biblioteka papierowa
  • Na półce
  • Psychoterapia
  • Naukowe
  • PSYCHOLOGIA

Dodaj cytat z książki Hipnoza. Podręcznik sprawdzonych technik hipnotycznych.