Kim jesteś, rudowłosa?

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
To be a bridegroom
83-238-0085-5
Dorota_1988

Czy rzeczywiście najciemniej jest pod latarnią? Stazy i Jordan zamieszkali drzwi w drzwi, lecz dopiero po trzech miesiącach zwrócili na siebie uwagę. Cyniczny Jordan jest coraz bardziej zafascynowany swą sąsiadką, niepokoi go jednak fakt, że rudowłosa piękność co i rusz gości u siebie kolejnego przystojnego mężczyznę. Gdy jeszcze wychodzi na jaw, że Stazy niedawno zmieniła imię i nazwisko, Jordan postanawia wyciągnąć całą prawdę z dziewczyny, którą miał za naiwną i niedoświadczoną.

moniszon | 2016-04-28
SzukamyRomansów | 2015-09-14