Ten jeden jedyny

Tłumaczenie: Paweł Dziliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The one and only
83-7149-042-9
Dorota_1988

Poznali się w dniu świętego Walentego. Jak to się stało, dziwiła się Joy, że ona, skromna dziewczyna, bibliotekarka z małego górniczego miasteczka, siedzi w najelegantszej londyńskiej restauracji i flirtuje z jednym z najprzystojniejszych aktorów w całej Anglii? Randka z Marcusem w Dniu Zakochanych? To musi być sen! Ale co z tego wyniknie? Nieszczęście czy radość? Miłość po grób czy łzy do...

Poznali się w dniu świętego Walentego.

Randka z Marcusem w Dniu Zakochanych? To musi być sen! Ale co z tego wyniknie? Nieszczęście czy radość? Miłość po grób czy łzy do końca życia?

Ona - Kopciuszek, i on - jej książę z bajki. Gdyby tylko ta bajka miała szanse na szczęśliwe zakończenie...

moniszon | 2016-04-17
justiiii88 | 2015-06-25