Hiszpańskie zaręczyny

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Spanish Engagement
dona

Carrie Michaels pracuje w agencji reklamowej w Barcelonie. Jej życie zmienia się radykalnie, kiedy musi zaopiekować się osieroconą bratanicą. Bardzo szybko dziewczynka staje jej się tak bliska, że nie wyobraża sobie, by mogły się rozstać. Niestety, pojawia się taka groźba. Jedynym ratunkiem jest znalezienie mężczyzny, który zgodzi się udawać narzeczonego. Maks Santos, jej bogaty klient, postanawia pomóc...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2007

źródło okładki: www.harlequin.pl

Książka rewelacyjna. Idealna na spacery po parku lub (jak w moim przypadku) na plażę :) Pełna humoru. Łatwa w czytaniu. Jednym słowem POLECAM :)

isabelle142 | 2014-02-06
Przeczytana: sierpień 2011

Przeczytana, jednak zbyt szybko i zbyt dawno, żeby wydać o niej jakikolwiek osąd :) Kiedyś wrócę i nadrobię :)

kasiula12 | 2018-05-01
Na półkach: Harlequin, 2017, Przeczytane