Nie zapomnisz mnie

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Did you say... wife?
Avadoro

Zakochana w szefie Jocelyn nie może liczyć na wzajemność, dlatego woli złożyć wymówienie. Podczas służbowego wyjazdu Lucas ulega wypadkowi i traci pamięć. Jocelyn podaje się za jego żonę, bo zgodę na operację może podpisać tylko ktoś z rodziny, potem opiekuje się nim troskliwie. Nie wie, że amnezja Lucasa była chwilowa i teraz jest on w pełni świadomym uczestnikiem zabawy w małżeństwo...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2006

AuroraBorealis | 2014-09-07
Przeczytana: 06 września 2014

Typowa romantyczna historia tu akurat bez jakichkolwiek wątków erotycznych (np scen namiętnego seksu), ponieważ to seria Romance a jak niektóre czytelniczki pewnie wiedzą od erotyki jest seria harlequin Desire lub jak to woli Gorący romans ;).

Jocelyn pracuje dla Lucasa - jest jego asystentką i jest w nim zakochana. W drodze powrotnej ze służbowego wyjazdu (na jej szczęście, ale niestety nie dla Lucasa) ulega on wypadkowi i doznaje amnezji.
Aby pomóc swojemu szefowi decyduje się udawać jego żonę by przyspieszyć pilną operację ratującą jego życie.
I jak to w takich sytuacjach bywa sprawy lubią się komplikować, szczególnie kiedy swoje palce macza ktoś trzeci tu przyrodni brat Lucasa - Bill.

Mnie historia podobała się choć mam wrażenie, że dziwnie i zbyt szybko się skończyła, bo miałam ochotę na troszkę więcej Lucasa i Jocelyn. Książeczka mała, cienka do "łyknięcia" w 2 lub 3 godzinki w zależności do naszych umiejętności :).

Polecam romansoholiczkom czyli zapalonym...

Mak | 2014-03-24

Ciepła opowieść ze świętami Bożego Narodzenia w tle. Do tego przeplata się kilka motywów: utrata pamięci, udawane małżeństwo, a przy tym romans biurowy szefa z asystentką.

Czyta się szybko, prosto i przyjemnie, a książka wciąga od pierwszej strony.

Bohaterów odebrałam pozytywnie, nie irytowali, ale nie brakuje też czarnego charakteru, jakim jest brat Lucasa.

Jocelyn to typ kobiety, która jest gotowa do największych poświęceń, by chronić ukochanego mężczyznę. Podejmuje radykalną decyzję, która, jak się okazuje, wychodzi jej na dobre. Szybko zyskuje sympatię i aprobatę czytelnika.

Polecam!!

Aleksandra | 2016-01-04
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Jocelyn jest oddaną i sumienną asystentką Lucasa.Skrycie podkochuje się w swoim szefie,choć nie jest przez niego zauważana jako kobieta,a jako pracownica.Tymczasem Lucas zaczyna coś do niej czuć,ale kobieta składa wymówienie w pracy,kierując się powodami osobistymi.Podczas ich ostatniej podróży służbowej,mężczyzna ulega wypadkowi.W trosce o jego zdrowie i życie,Jocelyn podaje się za żonę Lucasa i podejmuje decyzję o jego operacji.Efektem tego jest chwilowa amnezja Lucasa.Jocelyn postanawia spędzić kilka dni z ukochanym,dopóki nie wróci mu pamięć i nacieszyć się spędzonymi z nim chwilami.Niespodziewanie mężczyzna odzyskuje wspomnienia,ale chcąc rozszyfrować motywy postępowania Jocelyn,udaje nadal amnezję...
Książeczka z cyklu łatwych i przyjemnych lektur na zimowe i długie wieczory.Napisana prostym językiem,z dość przewidywalną i raczej nudnawą fabułą.Miła odskocznia od nudnej szarości dnia codziennego.

Kameleon | 2017-10-14
Przeczytana: 13 września 2017