Dwie obrączki

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Yuletide seduction
837149887X
miłość, uczucia
Dorota_1988

Żona Gabe'a i mąż Jane mieli romans i oboje zamierzali porzucić swoich małżonków. Ale los chciał inaczej. Zginęli w wypadku samochodowym, a ich owdowiali małżonkowie spotkali się po trzech latach. Jane od początku wiedziała, kim jest Gabe i sądziła, iż on nie ma pojęcia, że uwodzi wdowę po człowieku, którego nienawidził i oskarżał o śmierć swojej żony. Zaczęła ten romans od kłamstwa; bo nie przypuszczała, że jeszcze kiedykolwiek w życiu zapragnie włożyć na palec nową obrączkę. Kiedy zmieniła zdanie, postanowiła powiedzieć Gabe'owi prawdę i wówczas okazało się, że on też kłamał.

izomorfia3 | 2014-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2014