Weekend w Tokio

Seria: Harlequin Światowe Życie
Wydawnictwo: Harlequin
His Bought Mistress

Angie Blessing prowadzi firmę designerską i bardzo jej zależy na współpracy z Hugo Fullbrightem, australijskim miliarderem. Gdy jedzie na pierwsze z nim spotkanie, z przerażeniem zauważa, że jej zdjęcie przez pomyłkę pojawiło się na pewnym billboardzie. Ma nadzieję, że Fullbright tego nie zobaczy. Jednak milioner nie tylko podziwia zdjęcie, ale także proponuje jej wspólny wyjazd do Japonii...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

aleksawesola | 2014-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Poczatek ksiazki bardzo mnie razil - pierwsze spotkanie i odrazu plan wyjazdu do Tokio na weekendowy seks... Nie bylo to latwe do strawienia dla mojej romantycznej duszy. Jadnak z kazda nastepna strona ksiazka staje sie coraz lepsza i wciagajaca. Naprawde mila i szybka do przeczytania.
Autorka skoncentrowala sie tylko na glownym watku i nie zbacza na nic innego. Nie ma tutaj rowniez rozleglych opisow, czy tez przemyslen bohaterow, ale jak wspomnialam wczesniej to szybka i mila lektura.

Anna Wójtowicz | 2016-03-08
Przeczytana: 2016 rok