Żywe jest Słowo Boże. Homilie niedzielne i świąteczne. Rok A, B, C

Wydawnictwo: Apostolicum
978-83-7031-753-9
klimiński, słowo boże, homilie
religia

Nie tylko w tym szczególnym okresie liturgicznym, jakim jest Adwent, warto sięgnąć do homilii niedzielnych i świątecznych ks. E. Klimińskiego zatytułowanych „Żywe jest słowo Boże”. Podczas zmagania się z codziennymi problemami, jakie stawia przed nami życie, ks. Klimiński w swoich homiliach kieruje nasze myśli i serce ku temu, co jest najważniejsze, a co możemy odkryć w Bożym słowie. To słowo samo w sobie ma wielką moc, jest żywe, a posiane na odpowiednią glebę budzi się do życia i otwiera nasze serca na Dawcę Życia.

źródło opisu: www.apostolicum.pl

źródło okładki: www.apostolicum.pl