Małżeństwo nie wchodzi w grę

Tłumaczenie: Tomasz Misiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Woman to wed?
wdowa, pasierbica, romans, miłość
Edyta

Claire mieszkała w Anglii, a Brad w Ameryce. Ona była wdową i właśnie wydawała za mąż swoją pasierbicę, a on - starym kawalerem, który całe życie poświęcił osieroconemu rodzeństwu, zastępując mu przez dwadzieścia lat ojca i matkę. Ich romans trwał krótko - spędzili ze sobą tylko jedną noc. Jednak nie potrafili o sobie zapomnieć, odkryli bowiem smak późnej, dojrzałej miłości i nie chcieli z niej zrezygnować. Tylko jak uwolnić się od starych obowiązków rodzinnych, aby móc stworzyć własny dom?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca