Wartość współżycia małżeńskiego. O pielęgnowaniu sfery płciowości

Wydawnictwo: Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA
978-83-89282-32-3
poradniki
Ag2S

Książka mówiąca o sprawach ważnych, czasami trudnych a dotyczących płciowości, współżycia małżeńskiego, płodności. Jacek Pulikowski zwraca uwagę na różnice jakie są między kobietami a mężczyznami w podejściu do współżycia i jakie wynikają z tego trudności. Burzy mity współczesnej kultury dotyczące seksu, a buduje prawidłowy obraz jaki sfera płciowa powinna mieć w życiu małżeńskim. Słowem...

Słowem książka pożyteczna, potrzebna mężom, żonom oraz tym osobom, które przygotowują się do małżeństwa.

źródło opisu: opis wydawcy

doris217 | 2015-05-21